O Fotografii Ślubnej

Fotografią ślubną zajmuje się od 2009 roku. Od fotografowania ślubów zaczęła się moja zawodowa droga. Zdjęcia z pierwszego ślub były świetnie, a fotografie były prezentem dla pary znajomych, jednak szybko zorientowałem się, że aby robić zdjęcia ślubne na naprawdę wysokim poziomie muszę się jeszcze wiele nauczyć i kupić sprzęt który pomoże mi zrobić dobre zdjęcia nawet w najciemniejszym kościele. Mimo, iż w mojej rodzinie po ojcu fotografie i dziadku pasjonacie byłem przedstawicielem trzeciego fotografującego pokolenia postanowiłem pójść do szkoły fotograficznej. Zacząłem naukę w Warszawskiej Szkole Fotografii Mariana Schmidta. Po zakończeniu nauki nie wróciłem już na stałe do rodzinnego Sandomierza w sezonie ślubnym podróżuję głównie między Warszawą i Sandomierzem fotografując śluby i organizując sesje plenerowe.

Fot. Michał Hara
Fot. Michał Hara

Profesjonalna fotografia ślubna w Warszawie i Sandomierzu

Głównym obszarem mojej pracy jest fotografia ślubna w Warszawie. Staram się dostarczać nowożeńcom produkt, który będzie pamiątką tego szczególnego dnia, w którym odbywa się ślub oraz wesele. Przygotowałem atrakcyjne pakiety dla Pary Młodej, aby dostosować się do ich wymagań oraz potrzeb. Zdjęcia ślubne, które wykonuję, oddają podniosłą atmosferę ślubu oraz niezwykły nastrój każdego wesela. Przygotowuję pełny reportaż, zaczynając od przygotowań Pary Młodej, poprzez całą ceremonię oraz przyjęcie weselne. Oddaję autorsko obrobione zdjęcia na USB lub płycie DVD –
z indywidualnym projektem okładki, a do każdego pakietu, polecam także pamiątkowy album, wykonany ze skóry galanteryjnej oraz wyklejony odbitkami.  Działam głównie w Warszawie, ale zdjęcia ślubne wykonuję także w moim mieście rodzinnym – Sandomierzu. Podczas fotografowania staram się, aby moje zdjęcia oddawały klimat towarzyszący Parze Młodej w dniu ślubu.